O společnosti

Společnost Il Bagno byla založena v roce 2001, jedním italským a jedním českým společníkem. V roce 2002 byl otevřen showroom v ulici Ostrovského v Prahaze 5. Nabídka byla založena především na italských designových produktech, velkoobchodu s koupelnovým zbožím a obchodním zastoupení několika italských značek.

V roce 2006 italský společník firmu opustil a od té doby je jediným vlastníkem paní Petra Adamová. Naše koupelnové studio nabízí maloobchodní prodej vybavení koupelen od českých, německých a italských výrobců.

Pro značky Linea Beta, Bossini a IBB, které naše firma na českém trhu zastupuje, hledáme další prodejce. Pro případnou spolupráci dovozu těchto výrobců, jak napřímo z Itálie, nebo s dovozem do České republiky. Více informací Vám podá přímo paní Adamová, tel: + 420 602 782 288.

Nabízíme také aktivní spolupráci pro interiérová studia či architektonické kanceláře. Pro více informací kontaktujte prosím Petru Adamovou viz kontakty.

 

Je docela možné, že naši nabídku také znáte z časopisů nebo internetových stránek, neboť často spolupracujeme s předními tuzemskými časopisy zaměřenými na design, bydlení a moderní styl.

Přispíváme do těchto médií:

Home Svět koupelen, Moderní Byt, Pěkné bydlení, Marianne bydlení, Elle dekor, Royal Report, Grand bydlení, Design&Home,  Luxury, Pretty women a jiné.

Petra AdamováPetra Adamová
Majitelka studia
Absolvent certifikátu interiérového designéra