Vizualizace koupelen

Vizualizace

Dokonalá 3D simulace koupelny umožní klientovi nahlédnout na detailní vzhled budoucí koupelny a popřípadě se vyvarovat chyb ještě před realizací celého díla. Klient tak získá přehled o prostoru, funkčním rozmístění zařizovacích předmětů a v neposlední řadě pohled na celkově sladěný design koupelny.

Navrhneme Vám originální design, kterým si splníte Vaše sny.

Il Bagno pracuje v návrhářském programu CAD DEKOR, který umožňuje provádět foto-realistickou prezentaci projektu. Zde si prohlédněte ukázky koupelen zpracovaných v tomto programu.

Naše koupelnové studio má dvě varianty 3D grafických návrhů:

 

 

Obecný grafický návrh

Je určen pro klienty, kteří potřebují pouze obecnou představu budoucí koupelny. Jako je barevnost obkladů a dlažby, použitý materiál zařizovacích předmětů, rozměry sanitního zařízení. Tento návrh je určen pro klienty, kteří řeší jen vizuální stránku svojí koupelny.

Cena obecného grafického návrhu je 2.500,-Kč. Tato částka je v případě nákupu 50% z navrhovaného koupelnového vybavení a zařízení od společnosti Il Bagno odečtena jako zálohová platba a tudíž je pro naše klienty zdarma.

Vzhledem k tomu, že nejsou k dispozici zařizovací předměty ve 3D provedení od všech výrobců, vyhrazujeme si právo použít u varianty“ obecný grafický návrh“ adekvátní náhrady přizpůsobené rozměrům a tvarům předmětů od jiných výrobců.

Obecná 3D vizualizace vaší koupelny zahrnuje:

 • rozmístění zařizovacích předmětů dle přání klienta
 • návrh vámi vybraného obkladu a dlažby ( s možností 1 kompletní změny návrhu obkladů - výrobce, formát, dekor, viz níže)
 • 5+1 úprava grafického návrhu při změně zařizovacích předmětů zdarma, každá další změna 100,-Kč.

Specifikace 5 změn:
změnou se rozumí jakákoliv úprava návrhu jako je přemístění předmětů, výměna předmětů, barevná změna obkladů a jejich přeskupení. V rámci změn zdarma je možnost pouze jednou změna formátů obkladů a dlažeb, čili kompletní výměna původních za jiné. zaslání náhledů e-mailem, cca 7 pohledů na 1 koupelnu.

Detailní grafický návrh

Je přesnou kopií budoucí koupelny, včetně řešení nejmenších technických detailů. V návrhu jsou použité zařizovací předměty, obklady a dlažby od konkrétních výrobců, které byly schváleny klientem. Tento návrh kopíruje všechny technické postupy jako jsou pokládka dlažby a lepení obkladů, včetně spotřeby těchto materiálů. Okótované rozmístění zařizovacích předmětů, osy a úhly jeho rozmístění. Výstupem jsou technické listy, které jsou cenným podkladem pro instalatéry, topenáře, obkladače.

Cena detailního grafického návrhu je 4.000,-Kč. Tato částka je v případě nákupu 50% z navrhovaného koupelnového vybavení a zařízení od společnosti Il Bagno odečtena jako zálohová platba a tudíž je pro naše klienty zdarma.

Detailní 3D vizualizace vaší koupelny zahrnuje:

 • rozmístění zařizovacích předmětů
 • návrh vizualizace vámi vybraného obkladu a dlažby
 • úpravu grafického návrhu při změně zařizovacích předmětů neomezeně
 • zaslání náhledů e-mailem, cca XY pohledů na 1 koupelnu dle přání klienta
 • půdorysné rozmístění předmětů
 • Kompletní seznam materiálů na stavbu
 • Podklady pro obkladače- okótovaný spárořez
 • Podklady pro řemeslníky okótované náhledy zařizovacích předmětů

Podklady pro 3D vizualizaci, které by měl klient přinést na schůzku:

 • nákres místnosti s rozměry, nejlépe odborný technický nákres
 • rozměry oken, dveří, výklenků, výšky parapetů apod.
 • u podkrovních prostor boční pohled s rozměry
 • technické výstupy v souladu s rozvody vody a odpadů, vývodů pro topení apd.

Návrh vzniká v několika krocích:

1.Osobní schůzka klienta u nás ve studiu, kde řešíme konkrétní vybavení koupelny a její design. Jednotlivé zařízení je pak po konzultaci rozmístěné dle požadavků a přání zákazníka. Po schůzce je klientovi zaslán cenový návrh, který se po schválení stává podkladem pro 3D grafický návrh.

2.Po zaplacení celé zálohové částky za obecný nebo detailní grafický návrh je vyhotoven prvotní návrh.

3.V případě dalších změn je tato změna vždy odsouhlasena klientem a zavedena do návrhu dle jeho požadavků. Pozor: u obecného grafického návrhu možnost max. jen 5 změn v ceně návrhu, další změny zpoplatněny.

4.Při objednávce zboží v minimálním objemu 50% z celkových položek u Il Bagno je částka za návrh automaticky odečtena z koncové ceny zakázky.

UPOZORNĚNÍ: Il Bagno na sebe nebere zodpovědnost za případné rozdíly vzniklé předložením nesprávně zaměřených podkladů pro 3D návrh. Doporučujeme odborné zaměření, pro maximální přesnost technických podkladů. Toto zaměření provádí pan Novotný, kontaktujte 737 258 430 pro sdělení bližších informací.

Doba zpracování vizualizace:

V závislosti na počtu vypracovaných místností trvá grafický návrh od 3 pracovních dnů do 5 pracovních dnů. Klientovi bude při schůzce okamžitě sdělen termín vyhotovení.

Dodatečná úprava/změna grafického návrhu do 2 dnů.